آموزش سیسکو سماتک - همراه با جزوه فارسی

فهرست موضوعی صفحه


مدارک سیسکو


مدارک سیسکو در 5 سطح زیر ارائه می شوند


Entry
Associate
Professional
Expert
Architect


3 سطح از مدارک دوره سیسکو در سماتک آموزش داده می شوند که به شرح زیر است:


مدارک Associate

نخستین گام در دریافت مدرک سطح Associate معمولا با کسب مدرک CCENT شروع می شود.
برنامه های مدرک سطح Associate به گونه ای بازطراحی شده اند که با مشاغل صنعتی در حال تکامل تطابق بیشتری داشته و مهارت های مورد نیاز متخصصان شبکه سازی برای مدیریت راه حل های شبکه های پیشرفته را در اختیار آنها قرار دهد.


مدارک Professional

سطح Professional درمدرک سیسکو نیازمند برخورداری داوطلب از مهارت ها و دانش شبکه سازی پیشرفته است. هریک از این مدارک بهره مند بودن فرد از مجموعه مهارت های فناوری خاصی را تایید می کند تا نیازهای مشاغل متنوع برآورده شود.


مدارک Expert

مدارک متخصص خبره شبکه بندی سیسکو (CCIE) و متخصص خبره طراحی سیسکو (CCDE) به منظور کمک به صنایع در راستای شناسایی برترین متخصصان شبکه بندی و ارزیابی مهارت ها در بالاترین سطح و به صورت بین المللی راه اندازی شده اند. این مدارک به عنوان معتبرترین گواهینامه های شبکه بندی در سطح بین المللی شناخته می شوند. جامعه CCIE و CCDE به لطف دانش عمیق فنی در علم شبکه اعتبار بالایی را در رهبری صنعت شبکه سازی برای خود دست و پا کرده و چالش برانگیزترین مشاغل مربوط به این زمینه را بر عهده دارند.
به منظور اطمینان از کیفیت، ارزش و متناسب بودن این مدارک، برنامه سطح Expert سیسکو به صورت پیوسته بروزرسانی شده و ابزارها و روش های آزمون آن مورد بازبینی قرار می گیرند.


نقشه راه سیسکو


آموزش سیسکو

دوره های سیسکو


 دوره آموزشی CCNA

برای آموزش سیسکو - cisco باید در ابتدا این دوره را بگذرانید، این دوره از پرطرفدارترین دوره های سماتک است.


دوره آموزشی CCNP

پس از گذراندن دوره CCNA شما می توانید در دوره CCNP ثبت نام کنید که شامل سه دوره می باشد
دوره CCNP SWITCH
دوره CCNP ROUTE
دوره CCNP R&S


دوره آموزشی CCIE R&S

دوره آموزشی CCIE تخصصی ترین دوره برای آموزش سیسکو است که برای گذراندن آن حتما باید آموزش سیسکو را تا سطح CCNP گذرانده باشید و بعد از آن سر کلاس سیسکو CCIE بنشینید.
تعداد متخصصانی که مدرک CCIE در ایران دارند بسیار محدود است بنایراین درآمد این افراد بسیار بالاست و اخذ این مدرک به مراتب سخت تر از مدارک دیگر سیسکو می باشدتوضیحاتی راجع به آموزش سیسکو و دوره‌های شبکه
جزوه فارسی CCNA Route and Switch


دانلود جزوه CCNA:

برای دانلود جزوه ccna استاد فرزاد حیدری، کافی است ایمیل خود را در فرم زیر پر کنید و روی دانلود می کنم کلیک کنید. پس از کلیک کردن بلافاصله به صفحه دانلود جزوه ccna هدایت خواهید شد. (فرزاد حیدری سیسکو)


دانلود جزوه CCNA 


جزوه فارسی CCNP


 دانلود جزوه CCNP Route:

برای دانلود جزوه ccnp استاد فرزاد حیدری، کافی است ایمیل خود را در فرم زیر پر کنید و روی دانلود می کنم کلیک کنید. پس از کلیک کردن بلافاصله به صفحه دانلود جزوه ccnp هدایت خواهید شد. از آقای مهندس حشمتی برای نگارش و تهیه این جزوه آموزشی سپاسگزاریم.


دانلود جزوه CCNP

برش هایی از کلاس های آموزش سیسکو سماتک


 در این ویدئو مهندس فرزاد حیدری مدرس دوره های مهندسی شبکه سماتک در مورد نسخه جدید CCNA توضیحاتی ارائه می نمایند.

در این ویدئو استاد فرزاد حیدری مبحث Private VLAN از دوره CCNP را تدریس می کنند


برخی از فرصت های شغلی برای دانشجویان سیسکو سماتک
نظر برخی از دانشجویان سماتک که دوره های سیسکو را در سماتک گذرانده اند


نظر دانشجویان دوره CCNA سماتک:

مانی رضایی راد - اخذ مدرک بین المللی

آموزش CCNA سلام، عکس بالا، مدرک CCNA من هست که پارسال بعد از طی کردن دوره 60 ساعته آن زیر نظر استاد حیدری و پس از آن سفر به چین و دادن امتحان بین المللی کسب شد. لازم به ذکر هست که پیش از گرفتن این مدرک، دوره های +A+، Network و CCNA و پس از آن دوره CCNP را در سماتک گذراندم.

هامون حنیفه پور - پیشرفت شغلی

آموزش CCNA به نام حق
اولین روزی که وارد سماتک شدم هیچ دیدگاهی نسبت به روزی که الان هستم، نداشتم. من مدرک کارشناسی ICT دارم. یکسری کلاس­های مربوط به شبکه، اما نه چندان اصولی را گذرانده بودم. تا با یکی از دوستام تصمیم گرفتیم دوره­های سیسکو را شروع کنیم. بعد از کلی فکر به این نتیجه رسیدیم که کجا بهتر از سماتک؟ وقتی وارد سماتک شدم در یک شرکت IT به عنوان کارشناس فیلترینگ مشغول بکار بودم. بعد از اتمام دوره­های CCNA و CCNP به عنوان Admin شرکت انتخاب و به کار خودم ادامه دادم. بعد از مدتی تصمیم گرفتم شانس خودم را برای امتحان CCNA بین المللی امتحان کنم. سپس شروع به مطالعه کردم و در تاریخ 03 دسامبر 2015 موفق به کسب مدرک بین المللی CCNA با امتیاز 941 شدم.
چند روز بعد از دریافت این مدرک در شرکت ریلی رجا به عنوان کارشناس شبکه استخدام شدم.

میلاد قیصری - داستان موفقیت من

آموزش CCNA دیدم خاطرات دوستان رو گذاشتید، گفتم داستان خودم رو هم نقل کنم. تابستان سال ۹۰ ،وقتی شرکت سماتک برای گذروندن دوره CCNA استاد عزیزم مهندس هاکوپیان توسط یکی از دوستانم بهم معرفی شد، بعد از کلی پرس وجو و تحقیق بالاخره ثبت نام کردم. توی این دوره که هفته ای جلسه برگزار میشد، دید فنی و تخصصی من به مباحث شبکه بکلی تغییر کرد و تازه متوجه شدم ابتدای راه متخصص شدن کجاست. البته تجربه و تخصص استاد بزرگوار این دوره (مهندس هاکوپیان) کاملا در این زمینه تاثیر گذار بود. من اون موقع ۲۳ سالم بود و یه جوون دنبال تخصص و هیجان کاری بودم ولی نمیدونستم از کجا و چطور شروع کنم. اولین قدم تخصصی من که با این آموزشگاه برداشته شد باعث شد که من کانال خودم رو برای ورود به دنیای پر هیاهوی مهندسی شبکه پیدا کنم. همون قدم اول و البته تلاش های بعدی خودم و راهنمایی های استادهای عزیزم هم باعث شد تا الان به عنوان کارشناس عملیاتی-فنی در یکی از بزرگترین و مهمترین سازمان های کشور باشم. موفق باشیدکتاب های سیسکوآموزش CCNA
دانلود کتاب آموزش شبکه CCNA ICND1
انتشارات Cisco

آموزش CCNA
دانلود کتاب آموزش شبکه CCNA ICND2
انتشارات Cisco

عکس یادگاری پایان دوره های سیسکوآموزش سیسکو سماتکآموزش سیسکوآموزش سیسکو


مراحل و روش های ثبت نام برای آموزش سیسکو سماتک:


روش اول: ثبت نام آنلاین

شما می توانید با مراجعه به صفحه ثبت نام آنلاین در وب سایت سماتک به صورت آنلاین ثبت نام کنید. ابندا درس مورد نظر خود را انتخاب می کنید و سپس به انتهای صفحه رفته و روی دکمه نارنجی ثبت نام آنلاین کلیک کنید. (اگر دانشجو هستید در کادر کد تخفیف کد d5 را وارد نمایید تا تخفیف 5 درصدی دانشجویی را دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که کارت دانشجویی معتبر را باید روز شروع کلاس به همراه داشته باشید. سپس در صفحه بعدی مشخصات خود را وارد نموده و به صفحه بانک منتقل می شوید و ضهریه را آنلاین پرداخت می کنید. پس از ثبت نام به روش آنلاین همکاران ما در واحد آموزش با شما تماس می گیرند تا مطمئن شوند روند ثبت نام مشکلی نداشته باشد.


روش دوم: ثبت نام از طریق کارت به کارت

اگر می خواهید از شرایط اقساط استفاده کنید می توانید نصف شهریه را به صورت پرداخت کارت به کارت واریز کنیدو مابقی شهریه را به صورت یک چک به تاریخ یک ماه پس از شروع دوره به همکاران ما تحویل نمایید.
شماره کارت سماتک:
6274121940042047
به نام سماتک بانک اقتصاد نوین


روش سوم: ثبت نام حضوری

در صورت تمایل می توانید به صورت حضوری ثبت نام کنید. آدرس سماتک: خیابان بهشتی، خیابان سرافراز، نبش خیابان یکم، پلاک 9 می باشد. تلفن: 88738394. اگر نام سماتک را با "گوشی تلفن همراهتان" در گوگل جستجو کنید می توانید با فشردن دکمه Direction از امکانات Google Maps برای پیدا کردن مسیر رسیدن به سماتک استفاده نمایید.


روش چهارم: ثبت نام شرکتی

اگر می خواهید به عنوان کارشناس یک شرکت یا سازمان در دوره های سیسکو سماتک شرکت کنید و قرار است شرکتتان شهریه دوره را پرداخت کند، می بایست یک معرفی نامه برای سماتک ارسال کنید (فکس: 88526780) تا صورتحساب به نام شرکت شما صادر و ارسال گردد. مراحل ثبت نام شما با مکاتبات اداری صورت می پذیرد.

دوره سیسکو

دوره CCNA
آموزش سیسکو
آموزش سیسکو
فرزاد حیدری
دوره CCNP Security